O nás

Aktuální počet návštěvníků: 35% obsazenost: 107 (Areál)

AQUACENTRUM Teplice je příspěvková organizace zřízená Statutárním městem Teplice. AQUACENTRUM bylo prvním aquaparkem tohoto typu v České republice, bylo postaveno v roce 1997. V letech 2017–2019 prošel areál rekonstrukcí a modernizací se zaměřením na děti a rodiče.

V naší nabídce najdete širokou škálu možností sportovního využití, relaxace a nesmí chybět ani občerstvení. Návštěvníci u nás najdou 25 m plavecký bazén se čtyřmi drahami s teplotou vody do 26 °C, rekreační bazén s teplotou vody 33 °C. K bazénovému provozu je využívána termální voda, kterou ke svým léčivým procedurám využívají Lázně Teplice v Čechách.

V létě 2022 prošlo modernizací Venkovní slunění AQUACENTRA, veřejnost, zejména děti zde najdou herní zónu s dopadovými plochami s mořskými motivy, 3D herními prvky a pirátskou lodí, brouzdaliště s dvěma úrovněmi hladin o ploše 62 m2, hloubkou 15–25 cm a s atrakcemi. Na ploše sloužící pro opalování bylo umístěno deset velkých opalovacích plat.

AQUACENTRUM Teplice pořádá plavecké kurzy pro MŠ a ZŠ, plavecké kroužky pro děti a AQUAAEROBIC. V areálu se nachází 2 squashové kurty, moderní fitness a solárium. Najdete zde i restauraci s obědovým menu.

Všechny naše služby nabízíme po celý rok, včetně všech svátků, jedinou výjimkou jsou plánované odstávky provozu, které slouží k údržbě technologie a celého areálu.

Na Vaše návštěvy se těší všichni zaměstnanci AQUACENTRA Teplice.